SsangYong zahajuje prodej nového Rextonu na českém trhu

SsangYong zahajuje prodej nového Rextonu na českém trhu

Dnešním dnem značka SsangYong oficiálně zahajuje prodej nového Rextonu na českém trhu. Tento model je již fyzicky k dispozici u našich autorizovaných prodejců. Nový Rexton, vlajková loď automobilky SsangYong, prošel výraznou úpravou designu v exteriéru a interiéru a především dostává zbrusu nové technologie. Mimo to nabízí nový Rexton i silnější motor 2.2 e-XDI se 149 kW resp. 202 k a 441 Nm a nově 8stupňovou automatickou převodovku. Na českém trhu nový Rexton startuje na 899 900 Kč s DPH a za tuto cenu nabízí pohon 4x4, již zmíněnou 8stupňovou automatickou převodovku a bohatou standardní výbavu. Ceník, katalog a další informace ke stažení zde: https://www.ssangyong.cz/rexton.

Společně se zahájením prodeje nabízí SsangYong také limitovaný akční model nový Rexton Premium+. Ten je postavený na výbavové verzi Premium. Navíc v této limitované akční nabídce zákazník získává paket PREMIUM+ v ceně 70 000 Kč zdarma. Více informací na https://www.ssangyong.cz/rexton-premium-plus.

Nový Rexton je vybaven nejmodernějšími asistenty zvyšujícími bezpečnost a komfort jízdy. Svým cestujícím poskytuje pohodlí luxusního vozu, mimořádně veliký zavazadlový prostor a opravdové terénní schopnosti. K dispozici je nový Rexton zákazníkům ve dvou výbavových verzích – Clever a Premium. Obě verze obsahují bohatou standardní výbavu (např. pohon 4x4, 8stupňovou automatickou převodovku, automatickou 2zónovou klimatizaci, kožená sedadla či LED světlomety), která se dá dále rozšířit pakety. Výbavová verze Premium v základu oproti verzi Clever navíc obsahuje např. 9,2“ dotykový displej infotainmentu se smart audio multimédia systémem, 12,3“ FULL HD LCD přístrojovou desku, interiér v provedení prošívaná kůže, ventilované sedáky předních sedadel, ambientní osvětlení interiéru či 18“ kola.

Odkaz na fotogalerii: https://www.ssangyong.cz/pro-media/tiskove-foto
 

Zveřejněno 9. 8. 2021