DESIGN VYZAŘUJÍCÍ SÍLU A SEBEVĚDOMÍ

Typická úzká mřížka chladiče s křivkami vinoucími se pod prvními svítidly, která připomíná siluetu plachtícího dravého ptáka s kořistí.

Objevuj TIVOLI

Objev Tivoli

Královský komfort pro všech 5 cestujících, sportovní, ergonomicky projektované, oceněné sedačky korespondují s liniemi lidského těla, a v zájmu maximálního pohodlí se vyrábějí s výplní se dvěma druhy tvrdosti. Sezení v nich je komfortní i na delších cestách, sedačky poskytují tělu vynikající boční oporu.

Přitahuje pohledy - Tivoli, podobně jako krásné historické italské město, které inspirovalo jeho název, vzbuzuje zájem a zvědavost veřejnosti, objevte ho i Vy.

2WD nebo 4WD
Automatická nebo manuální převodovka
1.6 benzínový motor 128k
1.6 dieselový motor 115k
5 míst k sezení
Záruka 5 let nebo 100 000 km

Vlastnosti vozu SsangYong Tivoli

...

ZCELA NOVĚ VYVINUTÉ MOTORY A PŘEVODOVKY

Tivoli nabízí zcela nové 1.6 litrové benzínové motory, které jsou vyrobené z hliníku, a 1.6 litrové dieselové motory, taktéž vyrobené z hliníku, s přímým vstřikováním paliva a společným tlakovým potrubím, turbodmychadlem a variabilní geometrií, které SsangYong vyvinul v Evropě. Motory odpovídají nejnovější emisní normě Euro 6, mají úctyhodný točivý moment, a přitom pracují velmi tiše a úsporně. U obou motorů lze volit šestistupňovou manuální nebo šestistupňovou automatickou převodovku Aisin.

...

AWD POHON VŠECH KOL

Aktivní AWD pohon všech kol s plně automatickým ovládáním elektromagnetickou spojkou, za běžných jízdních podmínek pohání na 100% přední kola, díky čemuž snižuje spotřebu paliva. Když se jízdní podmínky zhorší, a systém zaznamená proklouznutí některého kola, elektronická řídící jednotka během zlomku sekundy nasměruje požadovaný točivý moment na kola zadní.

...

BEZPEČNOST BEZ KOMPROMISŮ

Pro Vaše bezpečí a bezpečí Vaší rodiny je karoserie Tivoli projektována tak, aby byla mimořádně silná a masivní. Karoserie je vyrobena z tradiční oceli a bórové oceli, která má mnohem větší pevnost v tahu (celkem 40 % je vyrobeno z ultra pevné bórové oceli). Prvky karoserie, které jsou nejvíc vystaveny síle případného nárazu, jsou vyrobeny speciální technologií ztrojnásobující odolnost oceli. O pasivní bezpečnost se mimo jiné stará i 7 airbagů, což je v této třídě výjimečné.

...

VYJÍMEČNÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY I V NÁROČNÝCH PODMÍNKÁCH

SsangYong vyrábí vozidla s pohonem 4x4 již více než 60 let. Znalosti a zkušenosti získané během těchto desetiletí ztělesňuje i zcela Tivoli crossover. Podvozková platforma a hnací ústrojí Tivoli jsou navrženy tak, aby vozidlo obstálo na silnici i v terénu, jak je typické a odpovídající spolehlivosti značky, a aby jeho řízení za všech okolností bylo příjemné a bezpečné.