Pro média

SsangYong

O společnosti

SsangYong

Jihokorejská automobilka SsangYong je specialistou na vozy SUV a pohon 4x4.

Základní filozofií značky na našem trhu je nabízet poctivě zpracované vozy s atraktivním poměrem ceny a hodnoty.

Zjistěte více o značce SsangYong

Logo SsangYong
Logo SsangYong Torres

Nový SsangYong Torres – to je spojení tradičních předností vozů SUV jako je robustnost, terénní schopnosti, bezpečnost a zbrusu nového autentického designu, odvážného a sebevědomého charisma. Zároveň nabízí spoustu prostoru pro vás, vaši rodinu a vše co budete chtít naložit.

Logo SsangYong
Logo SsangYong Torres EVX

Torres EVX je elektrická varianta velmi oblíbeného modelu Torres. Spojuje tradiční přednosti vozů SUV jako je robustnost, terénní schopnosti, bezpečnost s výhodami elektromobilů jako je konstrukční jednoduchost (snadnější údržba) nebo šetrnost k životnímu prostředí (snížení hluku a emisí).

Logo SsangYong
Logo SsangYong Rexton

Model Rexton je vlajkovou lodí automobilky SsangYong. Tento praktický partner pro každodenní využití disponuje vlastnostmi luxusního a opravdového terénního vozidla zároveň.

Logo SsangYong
Logo SsangYong Korando

Model Korando je středně velké SUV trefující se do potřeb širokého spektra zákazníků na našem trhu. Tento atraktivní, stylový vůz vytváří jedinečnou rovnováhu mezi praktičností a pohodlím.

Logo SsangYong
Logo SsangYong MUSSO Grand

SsangYong propojil praktičnost s estetikou a vzešlo z toho nové MUSSO Grand. Tento model se hodí jak pro náročnou práci v terénu, tak pro velikou rodinnou dovolenou.

Logo SsangYong
Logo SsangYong Tivoli Grand

Model Tivoli Grand je rodinné kombi SUV pro každodenní využití. Předností tohoto modelu je prostornost pro cestující a veliký zavazadelník, do kterého naložíte vše, co potřebujete.

Logo SsangYong
Logo SsangYong Tivoli

Elegantní design a množství moderních prvků výbavy - to je kompaktní SUV SsangYong Tivoli. Při konfiguraci tohoto modelu můžete volit mezi libovolnou kombinací 2WD/4WD a MT/AT.

Tiskové foto