Pro média

SsangYong

O společnosti

SsangYong

Jihokorejská automobilka SsangYong je specialistou na vozy SUV a pohon 4x4.

Základní filozofií značky na našem trhu je nabízet poctivě zpracované vozy s atraktivním poměrem ceny a hodnoty.

Zjistěte více o značce SsangYong

Logo SsangYong
Logo SsangYong Torres

Nový SsangYong Torres – to je spojení tradičních předností vozů SUV jako je robustnost, terénní schopnosti, bezpečnost a zbrusu nového autentického designu, odvážného a sebevědomého charisma. Zároveň nabízí spoustu prostoru pro vás, vaši rodinu a vše co budete chtít naložit.

Logo SsangYong
Logo SsangYong Nový Rexton

Model Rexton je vlajkovou lodí automobilky SsangYong. Tento praktický partner pro každodenní využití disponuje vlastnostmi luxusního a opravdového terénního vozidla zároveň.

Logo SsangYong
Logo SsangYong Rexton

Jednoduché ovládací prvky a interiér z kvalitních prémiových materiálů vám poskytnou radost z řízení a potěšení z cestování. Komfort se stane součástí vašeho každodenního života a každá cesta bude jedinečným zážitkem. Pohodlí interiéru podtrhuje měkká prošívaná Nappa kůže. Stylový, prémiový, pohodlný – takový je Rexton.

Logo SsangYong
Logo SsangYong Korando

Model Korando je středně velké SUV trefující se do potřeb širokého spektra zákazníků na našem trhu. Tento atraktivní, stylový vůz vytváří jedinečnou rovnováhu mezi praktičností a pohodlím.

Logo SsangYong
Logo SsangYong Nové MUSSO Grand

SsangYong propojil praktičnost s estetikou a vzešlo z toho nové MUSSO Grand. Tento model se hodí jak pro náročnou práci v terénu, tak pro velikou rodinnou dovolenou.

Logo SsangYong
Logo SsangYong MUSSO Grand

SsangYong propojil praktičnost s estetikou a vzešlo z toho MUSSO Grand. Je jedničkou ve své kategorii ve velikosti nákladového prostoru. Hodí se jak pro náročnou práci v terénu, tak pro velikou rodinnou dovolenou. Uzavíratelný diferenciál zlepšuje přilnavost v případě kluzkého povrchu či většího náklonu a současně zvyšuje tažnou kapacitu vozidla.

Logo SsangYong
Logo SsangYong Tivoli Grand

Model Tivoli Grand je rodinné kombi SUV pro každodenní využití. Předností tohoto modelu je prostornost pro cestující a veliký zavazadelník, do kterého naložíte vše, co potřebujete.

Logo SsangYong
Logo SsangYong Tivoli

Elegantní design a množství moderních prvků výbavy - to je kompaktní SUV SsangYong Tivoli. Při konfiguraci tohoto modelu můžete volit mezi libovolnou kombinací 2WD/4WD a MT/AT.

Tiskové foto