O SSANGYONG

STYL, ZÁBAVA A SPOLEHLIVOST
– TO JSOU SUV VYROBENÁ V KOREJI

“Již více, než 60 let na trhu - mnohaleté zkušenosti, pokroková
technologická řešení a inovativní technologie, umožnily značce
SsangYong představit světu kvalitní a bezpečná SUV.”

SsangYong je korejským výrobcem výjimečných vozů s pohonem všech kol.

Jedná se o zcela novou dimenzi kvalitních vozů na našem trhu - nadstandardní zpracování materiálů s využitím nejmodernějších technologií za dostupné ceny.

S našimi vozy získáte mnohem více.

SsangYong je korejským specialistou na vozy SUV a vozy s pohonem všech kol. V modelové paletě však naleznete crossovery, pohodlné vozy střední třídy, velké vozy překvapující svým prostorem, ale také užitkové pick-upy s bohatou škálou variabilní výbavy.

Jedinečná je 5-ti letá záruka a výborný poměr ceny a výkonu, to jsou SUV od předních specialistů na vozy 4x4.

...

INOVATIVNÍ MYŠLENKY

Doslovně přeloženo znamená SsangYong „Dva draci“. SsangYong se silou těchto dvou draků, více než 60-ti letou zkušeností s výrobou vozů s pohonem všech kol a svou inovací udávající budoucí trendy, čelí velkým výzvám rychle se měnícího automobilového světa.

...

ČLOVĚK NA PRVNÍM MÍSTĚ

Výroba vozů SsangYong se řídí hlavní zásadou: Technologie a inovace musí především sloužit člověku, proto jsou pro SsangYong požadavky našich zákazníků vždy na prvním místě.

...

PRECIZNOST A KVALITA

Dnes se SsangYong řadí k předním specialistům na 4x4 na světě a je zastoupen v 91 zemích. Vozy značky SsangYong jsou vyráběny výhradně v Jižní Koreji nejmodernějšími výrobními postupy a podle přísných standardů kvality. Za designem vozů stojí legendární studio Pininfarina.

...

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM

Pojmy jako bezpečnost, komfort, užitná hodnota, zážitek z jízdy, ale také odolnost nejsou tedy pro SsangYong planými sliby, ale konkrétními cíli. Miliony spokojených zákazníků jsou důkazem, že těchto cílů dosahujeme.

SPOLUPRÁCE

Automobilka byla koupena společností Mahindra & Mahindra, která patří k velmi silné finanční skupině, a se značkou SsangYong chce dobýt rozvinutý automobilový trh, jak v Evropě, tak v zámoří.
Díky jasné vizi společnosti proběhla také koupě významného designérského studia Pininfarina, které stojí za designem našich vozů.

Historie

SsangYong Motor Company je nejstarší jihokorejskou automobilkou, která se na počátku své šedesátileté historie specializovala na vývoj a výrobu autobusů, nákladních automobilů a v pozdější době speciálně na vozy 4x4. Společnost byla roku 1988 přejmenována na SsangYong Motor Company a téhož roku zahájila prodej prvního terénního vozu vlastní korejské výroby – druhou generaci modelu Korando.

Novým výhradním distributorem modelů Ssangyong v České republice je společnost Wallis Automotive Europe. Na podzim roku 2012 zahájila prodej v Maďarsku, v dalším roce v Rumunsku. Obchodní úspěchy v těchto zemích umožnily značce návrat v roce 2018 na český a slovenský trh.

Nenechte si ujít žádné novinky a akční nabídky!

Přihlaste se k odběru novinek, speciálních nabídek a plánovaných akcí ze světa vozů značky SsangYong.