od 639 900 Kč
SsangYong Torres
od 639 900 Kč

Objev Torres

Nový SsangYong Torres – to je spojení tradičních předností vozů SUV jako je robustnost, terénní schopnosti, bezpečnost a zbrusu nového autentického designu, odvážného a sebevědomého charisma. Zároveň nabízí spoustu prostoru pro vás, vaši rodinu a vše co budete chtít naložit.

Torres je inspirovaný scenérií nádherné přírodní rezervace Torres del Paine. Tento národní park UNESCO v Chile, je snem všech dobrodruhů. Na jeho území se nachází obrovské množství turistických tras různých obtížností. Jedná se o unikátní systém třpytivých jezer, rozlehlých lesů, hlubokých údolí a rozeklaných pohoří s ledovci.

SsangYong Torres

představení Torres

Představení
SsangYong Torres

s Jakubem Urbanem

SsangYong Torres

Exteriér

Dejte volnost své touze po dobrodružství

Svými ostře řezanými světlomety a světly denního svícení, zadními LED světly a nápaditým krytem zadních dveří inspirovaných rezervním kolem off-roadů láká všechny dobrodruhy.

SsangYong Torres

Interiér

Rozšiřte si obzory

Prostornost interiéru a jeho moderní pojetí vás mile překvapí. Ať už jezdíte po městě nebo jste třeba na cestě do hor, užijete si skvělý výhled z kabiny a přehlednost uspořádání interiérových prvků.


Hlavní vlastnosti

Všestranný rodinný vůz

Ať už vás vaše další cesta zavede kamkoli, jízdu s Torresem si užijete. Výkon benzínového 1.5 litrového turbo motoru a hladký chod manuální či automatické převodovky potěší všechny řidiče. Je vaším cílem rušné město, venkovská polňačka nebo drsná horská šotolina? Díky důmyslnému systému pohonu všech čtyř kol nabízí Torres příkladné terénní schopnosti i v náročných podmínkách. Bude tak parťákem vám a vaší rodině ve všech situacích.

Naložíte vše, co budete potřebovat

Dobrodružství vyžaduje prostor. Toho má nový Torres v zavazadelníku víc než dostatek. Základní objem je 839 l / 703 l (s rezervním kolem) a po sklopení zadních sedadel kapacita naroste na 1 662 litrů. Naložíte vše, co budete na svých cestách potřebovat, od sportovních potřeb, přes věci na chalupu, až po sbalení celé rodiny na dovolenou.

Důraz na bezpečnost

Torres klade maximální důraz na bezpečnost. Je vybaven až 8 různými airbagy pro zvýšení bezpečnosti při nárazu na tu nejvyšší úroveň. K dispozici je také celá škála bezpečnostních asistentů, které neustále vyhodnocují potenciálně rizikové situace a jsou připraveny zasáhnou v případě potřeby.

SsanygYong Torres Zvýhodnění

Zvýhodnění ve výši 60.000 Kč na skladové vozy

V rámci zvýhodnění vám odečteme 60 000 Kč z ceny vozu. Platí pouze na skladová vozidla do odvolání nebo do vyprodání skladových zásob.

Výbavové stupně Torres

Motorizace Club Style Clever Premium
1.5 GDI Turbo 163 k / 280 Nm benzín 639 900 Kč* 709 900 Kč* 789 900 Kč* 849 900 Kč*
Výbava
6stupňová manuální převodovka - -
6stupňová automatická převodovka 49 900 Kč 49 900 Kč
Pohon předních kol (FWD)
Pohon všech kol (AWD) - pouze v kombinaci s automatickou převodovkou - 49 900 Kč 49 900 Kč 49 900 Kč
CLUB+ paket:
CLUB+ paket obsahuje:
  • vyhřívaný volant
  • vyhřívání předních sedadel
  • vnitřní zpětné zrcátko s automatickým stmíváním
  • elektrické ovládání předních a zadních oken, okno ridiče na jeden dotek (nahoru a dolů)
14 900 Kč - - -

* Výše uvedené ceny obsahují zvýhodnění. V rámci zvýhodnění vám odečteme 60 000 Kč z ceny vozu. Platí pouze na skladová vozidla do odvolání nebo do vyprodání skladových zásob. Uvedené ceny a specifikace se vztahují pouze na skladové vozy. Model Torres nelze dočasně zadat do výroby.

Parametry Torres

Motor

1.5 benzínový motor 163k

Pohon

FWD nebo AWD

Převodovka

Automat / manuál

Zavazadlový prostor

839 l (FWD) / 703 l (AWD)
Rozměry (Délka / Šířka / Výška) 4 700 / 1 890 / 1 720 mm
Rozvor 2 680 mm
Objem zavazadlového prostoru 703–839 l
SsangYong

Zkušební jízda

Otestujte jízdní vlastnosti a pohodlí našich vozů.

Najděte nejbližšího prodejce

Všichni prodejci