Zpět
k dealerovi

Zpět k dealerovi

RODINNÉ KOMBI SUV

TIVOLI Grand nabízí ve své třídě bezkonkurenčních 720 litrů objemu zavazadlového prostoru.

Objevuj TIVOLI GRAND

Objev TIVOLI GRAND

Výrazný boční profil dodává novému TIVOLI Grand sebevědomí a podtrhuje praktičnost tohoto rodinného kombi vozu pro každodenní využití. Díky elegantním aerodynamickým tvarům a LED světlometům s automatickým výškovým nastavením vyzařuje z TIVOLI Grand výjimečnost a propracovanost.

V robustním a stylovém TIVOLI Grand se ukrývá spousta společných dobrodružství. Vytříbený design interiéru je přehledný a intuitivní. Řidič získává v TIVOLI Grand přesné aktuální informace a může se tak plně soustředit na požitek z řízení.

2WD
Automatická nebo manuální převodovka
1.5 benzínový motor se 163 k
720 l základní objem zavazadlového prostoru
Záruka 5 let nebo 100 000 km
5 let asistenční služby

SsangYong Tivoli Grand dámským pohledem

Představení SsangYong Tivoli Grand

Recenze SsangYong Tivoli Grand v pořadu Autosalon

Převezme SsangYong Tivoli Grand zákazníky Škody Fabia Combi?

Vlastnosti vozu SsangYong TIVOLI GRAND

...

VELIKÝ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Základní objem zavazadlového prostoru u nového TIVOLI Grand je skvělých 720 litrů. Bez problému tak sbalíte na dovolenou celou rodinu nebo třeba odvezete na chalupu vše co potřebujete. Díky variabilitě zadních sedadel lze objem rozšířit až na 1 440 litrů.

...

DŮRAZ NA VÝKON

Spolehlivý 4-válcový motor s turbodmychadlem, velmi přesné řazení a volba inteligentních jízdních režimů vám pomohou překonat jakoukoliv vzdálenost s mimořádným požitkem z jízdy.

...

KOMFORT PROMYŠLENÝ DO DETAILU

Nastavitelná sedadla, velkorysý prostor pro nohy na zadních sedadlech a veliký zavazadlový prostor nabízí řidiči i pasažérům skvělý komfort dotažený do posledního detailu.

...

PŘEHLEDNÝ A MODERNÍ INFOTAINMENT

10,25" barevný TFT-LCD přístrojový panel poskytuje širokou škálu důležitých informací s obdivuhodnou ostrostí a čistotou obrazu, čímž značně obohacuje zážitek z jízdy.