Zpět
k dealerovi

Zpět k dealerovi

INSPIRATIVNÍ CHARAKTER

Elegantní design a množství moderních prvků výbavy, charismatické Tivoli je inspirací pro každý den.

Objevuj TIVOLI

Objev Tivoli

Z nového Tivoli vyzařuje výjimečnost a dokonalost. Díky svému sebevědomému stylu upoutává pozornost svého okolí. Má výrazný boční profil. Charakteristické boční linie Tivoli jsou nabité silou, která čeká, až ji uvolníte. Výrazná LED světla spolu s dalšími unikátními designovými prvky vytvářejí moderní, živý vzhled.

Tivoli vám nabídne mimořádný požitek z jízdy. Při konfiguraci tohoto modelu navíc můžete volit mezi libovolnou kombinací 2WD/4WD a MT/AT. Nenechte se omezovat.

2WD nebo 4WD
Automatická nebo manuální převodovka
1.5 benzínový motor 163k
5 míst k sezení
Záruka 5 let nebo 100 000 km
5 let asistenční služby

Test v pořadu Autosalon.tv

Test v pořadu Autosalón

Vlastnosti vozu SsangYong Tivoli

...

DOPŘEJTE SI VÍCE

Posuňte se na vyšší úroveň. Nové Tivoli nabízí všestranné komfortní prvky a vyspělé bezpečnostní systémy pro pohodlný a příjemný zážitek z jízdy. Technologie DEEP CONTROL se nebývale přibližuje k cíli dokonalé bezpečnosti. Ať projíždíte městem, vyrážíte na dlouhou cestu po dálnici či zdoláváte terén mimo silnici DEEP CONTROL přispívá k pocitu jistoty a posouvá bezpečnost při jízdě na zcela novou úroveň.

...

UVOLNĚTE SE

Hledáte čas a prostor pro odpočinek? Komfortní interiér nového Tivoli je uspořádán tak, aby Vám dopřál obojí. Naleznete v něm třeba elektricky nastavitelné sedadlo řidiče v 8 směrech, elektricky nastavitelnou bederní opěrku či zadní sedadla sklopná v úhlu 32,5°. Přední vyhřívaná sedadla jsou vybavena taktéž dvourychlostní ventilací, jež zvyšuje pohodlí v horkých dnech.

...

DŮRAZ NA VÝKON

Spolehlivý 4válcový motor s turbodmychadlem, velmi přesné řazení a volba inteligentních jízdních režimů vám pomohou překonat jakoukoliv vzdálenost s mimořádným požitkem z jízdy.

...

LIBOVOLNÁ KOMBINACE

Nové Tivoli vám dává naprosto volnou ruku při výběru konfigurace převodovky a pohonu kol. Sami si zvolte, jestli je vám milejší pohon všech 4 kol s automatickou či manuální 6-ti stupňovou převodovkou (obě značky AISIN – instalované a prověřené v jedněch z nejlepších vozů světa). Máte raději pohon pouze jedné nápravy? Pro Tivoli žádný problém: pro oba typy převodovky jsou k dispozici oba typy pohonu kol.