Zpět
k dealerovi

Zpět k dealerovi

JEDINEČNÉ SCHOPNOSTI. JEDINEČNÁ PŘITAŽLIVOST. JEDINEČNÉ AUTO.

Nový REXTON je praktickým partnerem pro každodenní použití disponující vlastnostmi luxusního a skutečného terénního vozidla zároveň. Bez kompromisů.

Akční model PREMIUM+ Rexton CLUB Objevuj REXTON

Objev Rexton

Jednoduché ovládací prvky a interiér z kvalitních prémiových materiálů vám poskytnou radost z řízení a potěšení z cestování. Komfort se stane součástí vašeho každodenního života a každá cesta bude jedinečným zážitkem. Pohodlí interiéru podtrhuje měkká prošívaná Nappa kůže. Stylový, prémiový, pohodlný – takový je nový Rexton.

Rexton je postaven na novém konceptu čtyřvrstvého rámu podvozku (tzv. "Quad-frame"), který izoluje kabinu od povrchu vozovky a hluku motoru a pomáhá chránit cestující před nárazovými silami. Karoserie je k rámu uchycena na osmi místech (což je nejvíce ve své třídě). To výrazně zlepšuje kvalitu jízdního projevu a stabilitu řízení vozidla.

4WD
8-stupňová automatická převodovka
2.2 dieselový motor s 202k
5 nebo 7 míst k sezení
Maximální tažná síla až 3 500 kg *
Záruka 5 let nebo 150 000 km

* Maximální tažná kapacita je k dispozici jako doplňková úprava technické specifikace vozidla.

Vlastnosti vozu SsangYong Rexton

...

VYNIKAJÍCÍ TERÉNNÍ SCHOPNOSTI A KOMFORT LUXUSNÍHO VOZU

Rexton je poháněn silným 2,2 l dieslovým motorem, který poskytuje potřebný výkon i točivý moment, když se rozhodnete náhle zrychlit či třeba táhnout těžký přívěs. Nová 8stupňová automatická převodovka E-Tronic vyniká plynulým řazením rychlostních stupňů a svou úsporností.

...

PŘEPÍNATELNÝ POHON 4WD

Přepínatelný pohon všech kol umožňuje řidiči kdykoliv aktivovat systém 4WD v závislosti na měnících se podmínkách na silnici nebo mimo ni, a to ve dvou režimech: 4WD High (zapínatelný i během jízdy) a 4WD Low s redukcí pro překonání nejextrémnějších terénních podmínek.

...

BEZPEČNOST PROMYŠLENÁ DO DETAILU

Rexton je vybaven devíti airbagy, včetně kolenního airbagu řidiče a bočních airbagů druhé řady sedadel. Volant a sloupek řízení jsou speciálně navrženy tak, aby absorbovaly sílu nárazu a ochránily oblast hrudníku řidiče. Aktivní opěrky hlavy se v případě kolize pohybují dopředu, aby zredukovaly na minimum mezeru mezi hlavou cestujícího a opěrkou a zabránily tak poranění krční páteře.

...

OBROVSKÝ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Do zavazadlového prostoru nového Rextonu naložíte opravdu cokoliv – sbalíte na dovolenou i 7člennou rodinu. Máte plné ruce a nevíte kam věci položit při otevírání dveří zavazadlového prostoru? Jednoduše mějte chytrý klíč v kapse, stůjte poblíž zadní části vozidla tři sekundy a dveře zavazadlového prostoru se samy automaticky otevřou.

...

PŘEHLEDNÝ A MODERNÍ INFOTAINMENT

Veliký 12,3" displej přístrojové desky přehledně zobrazuje vše, co zrovna potřebujete. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní se tak můžete lépe soustředit na řízení. Dotykový displej umožňuje ovládat navigaci i audio, včetně rádia, MP3 a DAB (digitálního zvukového vysílání). Konektivita s Apple CarPlay a Google Android Auto je samozřejmostí.