Zpět
k dealerovi

Zpět k dealerovi

NOVÝ REXTON G4. JE MNOHEM VÍC, NEŽ SI DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT

Nabízí více než kdy jindy - nový Rexton je bezpečnější, prostornější a působivější, než kdykoliv předtím. Model G4 otevírá zcela novou kapitolu v historii SUV aut.

Akční model PREMIUM+ Objevuj REXTON

Objev Rexton

Působivý design, komplexní složení inovativních technologických řešení, které neznají kompromis. Ať už jde o pětimístné nebo sedmimístné provedení, můžete si být jisti, že i nejdelší cesta bude bezpečná, pohodlná a příjemná.

V novém těle nový duch - nejnovější verze modelu Rexton je vybavena 2,2 litrovým vznětovým motorem vlastní provenience s přímým vstřikováním e-XDI LET (Low-End Torque), který je výkonnější, silnější a má vyšší kroutící moment než předtím, přičemž plní nejpřísnější a nejnovější emisní normy Euro 6d TEMP.

2WD nebo 4WD
Automatická nebo manuální převodovka
2.2 dieselový motor se 181k
5 nebo 7 míst k sezení
Maximální tažná síla 3 000 kg při automatické a 2 700 při manuální převodovce
Záruka 5 let nebo 150 000 km

Test v pořadu Autosalon.tv

Test v pořadu Autosalón

Test v pořadu Motoring

Test v pořadu Autoinak.sk

Test v pořadu Garáž.tv

Vlastnosti vozu SsangYong Rexton

...

VYNIKAJÍCÍ TERÉNNÍ SCHOPNOSTI A KOMFORT JÍZDY V LUXUSNÍM VOZE

Při výkonu 181 HP v závislosti od převodovky dává vysoký kroutící moment (MT 400 Nm – AT 420 Nm) v oblasti nejvíc využívaných otáček, 1400-2800 ot/min Tím poskytuje mimořádné dynamické vlastnosti a přijatelnou spotřebu paliva.

...

NADSTANDARDNÍ KAPACITA TAŽNÉHO ZAŘÍZENÍ, OBSTOJÍ JAK VE MĚSTĚ, TAK V TERÉNU

Nový Rexton G4 má ve své kategorii vynikající tažnou sílu – při automatické převodovce až 3 000 kg a při manuální až 2 700 kg. Podvozek Rextonu díky technologickým řešením, používaným především u luxusních sedanů, poskytuje vynikající jízdní vlastnosti a komfort cestování. Nicméně díky možnosti zapnutí pohonu všech kol obstojí i v nejtvrdším terénu.

...

PŘEPÍNATELNÝ POHON 4WD

Díky přepínatelnému pohonu všech čtyř kol 4WD, jehož projektantem je firma Borg Warner, Rexton G4 obstojí i v nejtěžším terénu. Otočný přepínač na středové konzoli umožňuje řidiči vybrat si ze tří režimů jízdy.

...

NA PŘÁNÍ 7mi STUPŇOVÁ AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA E-tronic

Sedmistupňová převodovka E-Tronic vyvinutá společností Mercedes-Benz nastavuje optimální převodové stupně - jakoby četla myšlenky řidiče - v souladu s aktuálním stylem jízdy řidiče, a díky tomu zajišťuje vynikající zážitek z jízdy a nízkou spotřebu paliva.