PRO MÉDIA

Tiskové zprávy

...

SsangYong otevírá v Praze druhé dealerství svých vozů

Dnes byl otevřen druhý autorizovaný prodejce a servis vozů SsangYong v Praze. Nachází se na adrese Ďáblická 553/2, 182 00 Praha 8.

Číst více +

...

SsangYong otevřel v Trenčíně šesté dealerství svých vozů na Slovensku

Nový autorizovaný prodejce a servis vozů SsangYong byl dnes otevřen ve slovenském krajském městě Trenčíně na adrese Bratislavská 1328, 911 05 Trenčín.

Číst více +

...

SsangYong dnes uvedl na český trh nové kombi SUV – Tivoli Grand

Ode dneška je možné na českém trhu pořídit nový model automobilky SsangYong. Jedná se o model Tivoli Grand, rodinné kombi SUV, které se zařadí mezi modely Tivoli a Korando.

Číst více +

...

Na český trh dorazil facelift modelu SsangYong MUSSO Grand

Na český trh právě fyzicky dorazil nový facelift modelu SsangYong MUSSO Grand. Tento praktický a všestranný pick-up v prémiovém provedení prošel výraznou úpravou designu v exteriéru.

Číst více +

...

SsangYong zahajuje prodej nového Rextonu na českém trhu

Dnešním dnem značka SsangYong oficiálně zahajuje prodej nového Rextonu na českém trhu. Tento model je již fyzicky k dispozici u našich autorizovaných prodejců.

Číst více +

...

SsangYong otevřel v Jihlavě jubilejní desáté dealerství v ČR

Nový autorizovaný prodejce a servis vozů SsangYong byl dnes otevřen v Jihlavě, hlavním městě kraje Vysočina, a to na adrese Znojemská 5641/94a, 586 01 Jihlava. Novou modelovou paletu automobilky SsangYong a autorizovaný servis zde nabízí zavedená firma AUTO ROZKOŠ.

Číst více +

...

SsangYong představuje novinky pro rok 2021

Právě končící rok 2020 byl pro automobilku SsangYong na českém trhu velmi povedený. Skokové nárůsty prodejů svědčí o přitažlivosti vozů s dvojitým drakem v logu pro české zákazníky. SsangYong však tak zvaně neusíná na vavřínech, a i pro rok 2021 si přichystal několik novinek.

Číst více +

...

SsangYong během několika dní otevřel další dvě nová dealerství. Celkově jich je v ČR již devět.

SsangYong otevřel v uplynulých dnech další dvě nová dealerství – tentokrát v Liberci a v Brně. Celkově je tak na území ČR již devět autorizovaných prodejních a servisních míst (Praha, Brno, Ostrava, České Budějovice, Zlín, Liberec, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí a Rokycany).

Číst více +

...

SsangYong otevřel v Ostravě nové dealerství. Celkově již sedmé v ČR.

Nový autorizovaný prodejce a autorizovaný servis vozů SsangYong byl otevřen v Ostravě, a to na adrese Výstavní 1130/119, 703 00 Ostrava-Vítkovice.

Číst více +

...

SsangYong v ČR nabízí výhodný limitovaný akční model REXTON PREMIUM+

SsangYong spouští dnes (19.8.2020) v České republice limitovanou akční nabídku modelu REXTON PREMIUM+. Ten v rámci výbavové verze Premium nabízí COMFORT PAKET v hodnotě 68 900 Kč zdarma.

Číst více +