PRO MÉDIA

Tiskové zprávy

...

Na český trh se dostává nový SsangYong Korando

Dnešním dnem je oficiálně zahájen prodej nové generace SsangYong Korando na českém a slovenském trhu a všichni naši autorizovaní prodejci ho již mají k dispozici.

Číst více +

...

Nový SsangYong Korando poprvé v ČR

V rámci první česko-slovenské dealerské konference SsangYong, která se koná v Praze v hotelu Pyramida, byl dnes poprvé interně představen autorizovaným prodejcům nový SsangYong Korando.

Číst více +

...

SsangYong otevírá v ČR páté dealerství svých vozů, tentokrát v Praze

Nový autorizovaný prodejce a autorizovaný servis vozů SsangYong byl dnes otevřen v hlavním městě Praze, a to na adrese Pod Táborem 51/12, 190 00 Praha 9. Nové modely automobilky SsangYong zde nabízí firma SFR Motor s.r.o.

Číst více +

...

Na český trh přichází nové kompaktní SUV SsangYong Tivoli

Automobilka SsangYong uvádí na český trh nové SUV Tivoli. Tento vůz vyhází z předchozí verze SsangYong Tivoli a přináší navíc nový design, nové motorizace (benzinový motor 1,5 GDi-Turbo se 163k a dieselový motor e-XDi 160 se 136k) a nové moderní technologie.

Číst více +

...

SsangYong otevírá dealerství v Bratislavě

Automobilka SsangYong myslí své rozšíření na Slovensko a do České republiky vážně a dokládá to otevřením dalšího dealerství – tentokrát v Bratislavě.

Číst více +

...

SsangYong Motor odhalil svou vizi budoucí mobility na Autosalonu 2019 v Soulu

Na svém stánku v rámci autosalonu v Soulu uspořádala automobilka SsangYong tiskovou konferenci za účasti zástupců z řad představenstva, prezidenta i generálního ředitele SsangYongu ohledně své celkové vize pro budoucnost mobility.

Číst více +

...

SsangYong u nás a na Slovensku mediálně zastupuje agentura VONDRÁK&HEISIG

Automobilka SsangYong, jejímž importérem do tuzemska je Wallis Automotive Europe, je v České republice a na Slovensku mediálně zastoupena agenturou VONDRÁK&HEISIG.

Číst více +

...

Síť distributorů SsangYong se v ČR dále rozrůstá

Vozy automobilky SsangYong jsou v tuzemsku stále dostupnější. V polovině března bylo v Rokycanech otevřeno dealerství SsangYongu ve firmě AUTO-MOTO JAGER s.r.o.

Číst více +

...

SsangYong Korando oficiálně představen v Ženevě

Nová generace modelu SsangYong Korando byla 5. března 2019 poprvé oficiálně odhalena na autosalonu v Ženevě. Odhalení se zúčastnil i Petr Škutina, který z pozice country managera zastupuje importéra na tuzemský trh.

Číst více +

...

SsangYong představí v Ženevě novou generaci modelu Korando

SsangYong Motor Company odhalí za pár týdnů na autosalonu v Ženevě novou podobu svého SsangYong Korando, které se drží designu představeného automobilkou v roce 2016.

Číst více +