PRO MÉDIA

Tiskové zprávy

...

SsangYong otevírá dealerství v Bratislavě

Automobilka SsangYong myslí své rozšíření na Slovensko a do České republiky vážně a dokládá to otevřením dalšího dealerství – tentokrát v Bratislavě.

Číst více +

...

SsangYong Motor odhalil svou vizi budoucí mobility na Autosalonu 2019 v Soulu

Na svém stánku v rámci autosalonu v Soulu uspořádala automobilka SsangYong tiskovou konferenci za účasti zástupců z řad představenstva, prezidenta i generálního ředitele SsangYongu ohledně své celkové vize pro budoucnost mobility.

Číst více +

...

SsangYong u nás a na Slovensku mediálně zastupuje agentura VONDRÁK&HEISIG

Automobilka SsangYong, jejímž importérem do tuzemska je Wallis Automotive Europe, je v České republice a na Slovensku mediálně zastoupena agenturou VONDRÁK&HEISIG.

Číst více +

...

Síť distributorů SsangYong se v ČR dále rozrůstá

Vozy automobilky SsangYong jsou v tuzemsku stále dostupnější. V polovině března bylo v Rokycanech otevřeno dealerství SsangYongu ve firmě AUTO-MOTO JAGER s.r.o.

Číst více +

...

SsangYong Korando oficiálně představen v Ženevě

Nová generace modelu SsangYong Korando byla 5. března 2019 poprvé oficiálně odhalena na autosalonu v Ženevě. Odhalení se zúčastnil i Petr Škutina, který z pozice country managera zastupuje importéra na tuzemský trh.

Číst více +

...

SsangYong představí v Ženevě novou generaci modelu Korando

SsangYong Motor Company odhalí za pár týdnů na autosalonu v Ženevě novou podobu svého SsangYong Korando, které se drží designu představeného automobilkou v roce 2016.

Číst více +

...

SsangYong má v ČR již druhého dealera

Vozy automobilky SsangYong jsou v tuzemsku opět o něco dostupnější. 13. února 2019 bylo v Ústí nad Orlicí otevřeno dealerství SsangYongu ve firmě SUCHOMEL NEW.

Číst více +

...

SsangYong Motor Global prodal v roce 2018 rekordních 143 309 vozů.

V posledních devíti po sobě jdoucích letech zažívá jihokorejská automobilka SsangYong kontinuální růst. Loňský úspěch zaručily především modely Tivoli a Rexton Sports (v Evropě pojmenovaný Musso).

Číst více +

...

Byly odtajněny fotky nového SsangYong Korando

Byly odtajněny další fotky nového vozu Korando korejské automobilky SsangYong. Model Korando bude oficiálně představen za měsíc na autosalonu v Ženevě.

Číst více +

...

SsangYong Rexton byl oceněn v britském časopise 4x4 Magazine

Vůz Rexton jihokorejské automobilky SsangYong byl jmenován vítězem soutěže 4x4 of the Year 2018 britského časopisu 4x4 Magazine. Zároveň vyhrál také ceny Best Value a Best Overall off-roader.

Číst více +