PRO MÉDIA

Tiskové zprávy

...

SsangYong otevřel v Karlových Varech nové dealerství.

Nový autorizovaný prodejce a servis vozů SsangYong byl otevřen v Karlových Varech, a to na adrese Daimlerova 273/1, 360 01 Jenišov (Karlovy Vary).

Číst více +

...

Nový SsangYong Rexton CLUB – velké rodinné SUV za cenu o třídu menšího vozu

Značka SsangYong nabízí na českém trhu novou výrazně dostupnější verzi modelu Rexton. Tato verze se jmenuje CLUB a je ideální variantou pro aktivní rodiny, které vždy bezpečně doveze do cíle i s veškerými zavazadly, ať už po rozbité cestě nebo třeba po dálnici.

Číst více +

...

SsangYong poskočil za rok 2022 celkově na 16. místo v počtu registrací nových vozů. V kategorii registrací soukromých zákazníků dosáhla značka SsangYong dokonce až na 7. místo.

SsangYong na českém trhu dlouhodobě roste, a to zejména v segmentu soukromých zákazníků. Rok 2022 byl pro jihokorejskou značku SsangYong rekordním rokem v počtu registrací nových vozidel.

Číst více +

...

SsangYong otevřel v Plzni nové dealerství

Nový autorizovaný prodejce a servis vozů SsangYong byl otevřen v Plzni, a to na adrese Folmavská 2876/4, 301 00 Plzeň.

Číst více +

...

Společnost SsangYong Motor Company dokončila svůj rehabilitační proces a je připravena na novou etapu

Rehabilitační proces byl úspěšně dokončen po 18 měsících. Nový investor KG Group plánuje splatit přednostní pohledávky a navýšit financování společnosti prostřednictvím vložení dodatečného kapitálu. Značka SsangYong plánuje uvést na trh nové modely a budovat vztahy se svými zákazníky.

Číst více +

...

SsangYong otevírá v Praze druhé dealerství svých vozů

Dnes byl otevřen druhý autorizovaný prodejce a servis vozů SsangYong v Praze. Nachází se na adrese Ďáblická 553/2, 182 00 Praha 8.

Číst více +

...

SsangYong otevřel v Trenčíně šesté dealerství svých vozů na Slovensku

Nový autorizovaný prodejce a servis vozů SsangYong byl dnes otevřen ve slovenském krajském městě Trenčíně na adrese Bratislavská 1328, 911 05 Trenčín.

Číst více +

...

SsangYong dnes uvedl na český trh nové kombi SUV – Tivoli Grand

Ode dneška je možné na českém trhu pořídit nový model automobilky SsangYong. Jedná se o model Tivoli Grand, rodinné kombi SUV, které se zařadí mezi modely Tivoli a Korando.

Číst více +

...

Na český trh dorazil facelift modelu SsangYong MUSSO Grand

Na český trh právě fyzicky dorazil nový facelift modelu SsangYong MUSSO Grand. Tento praktický a všestranný pick-up v prémiovém provedení prošel výraznou úpravou designu v exteriéru.

Číst více +

...

SsangYong zahajuje prodej nového Rextonu na českém trhu

Dnešním dnem značka SsangYong oficiálně zahajuje prodej nového Rextonu na českém trhu. Tento model je již fyzicky k dispozici u našich autorizovaných prodejců.

Číst více +