Zpět
k dealerovi

Zpět k dealerovi

MAXIMÁLNĚ PRAKTICKÝ, MNOHOSTRANNĚ VYUŽITELNÝ.
NOVÝ MUSSO GRAND Facelift

Tento pick-up bude vaším nepostradatelným pomocníkem bez kompromisů, se sportovním, sebejistým vzhledem.

Objevuj MUSSO GRAND Facelift

Objev MUSSO Grand Facelift

SsangYong propojil praktičnost s estetikou a vzešlo z toho nové MUSSO Grand Facelift. Je jedničkou ve své kategorii ve velikosti nákladového prostoru. Hodí se jak pro náročnou práci v terénu, tak pro velikou rodinnou dovolenou. Uzavíratelný diferenciál zlepšuje přilnavost v případě kluzkého povrchu či většího náklonu a současně zvyšuje tažnou kapacitu vozidla.

MUSSO Grand Facelift je dokonalou volbou bez kompromisů pro ty, pro které je důležité mnohostranné využití, bezpečnost a sportovní, sebejistý vzhled. Je vybaveno výkonným 2,2 litrovým Xdi-220 naftovým motorem. Můžete si vybrat mezi dvěma druhy zadní nápravy. 5-ti prvkovou zadní tuhou nápravou pro jízdní komfort nebo zadní tuhou nápravou s listovými pružinami pro vyšší užitnou hmotnost.

Cena od
729 900 Kč s DPH*
603 223 Kč bez DPH*
* Dočasně dostupné pouze ze skladových zásob.
Přepínatelný pohon všech kol včetně redukce
AISIN 6rychlostní automatická převodovka
Uzavíratelný diferenciál
Tovární záruka 5 let nebo 100 000 km + 5 let asistence
2,2 l dieselový motor se 202k
Maximální tažná síla až 3 500 kg *

* Maximální tažná kapacita je k dispozici jako doplňková úprava technické specifikace vozidla.

MUSSO Grand 2019

Recenze v pořadu Autosalon na STV1

Test v pořadu Autosalon

Test v pořadu Autosalón

Test v pořadu Motoring

Vlastnosti vozu SsangYong MUSSO Grand Facelift

...

PŘEPÍNATELNÝ POHON VŠECH KOL VČ. REDUKCE

Přepínatelný pohon všech kol poskytuje řidiči možnost systém vypínat nebo zapínat v závislosti na měnících se podmínkách na silnici nebo v terénu.

...

AISIN 6RYCHLOSTNÍ AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA

Výjimečný rozsah převodů optimalizuje kvalitu řazení rychlostí k různým druhům odlišných podmínek na silnici. Přeřazování rychlostních stupňů probíhá velmi stabilně a hladce. Pocit z plynulé jízdy je tak unikátní. Manuální režim poskytuje rychlou reaktivitu v zájmu ještě dynamičtějšího jízdního výkonu.

...

MASIVNÍ A PŘECE TICHÝ

Čtyřvrstvý „Quad Frame“ podvozek vytvořený podle nové koncepce odfiltruje prostor pro cestující od hluku přicházejícího od povrchu vozovky a motorového prostoru lépe než kdy dříve. V případě nárazu tato konstrukce také snižuje možnost poranění cestujících ve vozidle na minimum.

...

DVA DRUHY ZAVĚŠENÍ ZADNÍ NÁPRAVY

Můžete si vybrat mezi dvěma druhy zadní nápravy. 5-ti prvkovou zadní tuhou nápravou pro jízdní komfort nebo zadní tuhou nápravou s listovými pružinami pro vyšší užitnou hmotnost.