Zpět
k dealerovi

Zpět k dealerovi

MAXIMÁLNĚ PRAKTICKÝ, MNOHOSTRANNĚ VYUŽITELNÝ.
NOVÝ MUSSO GRAND

Tento pick-up bude vaším nepostradatelným pomocníkem bez kompromisů, se sportovním, sebejistým vzhledem.

Objevuj MUSSO GRAND

Objev MUSSO Grand

SsangYong propojil praktičnost s estetikou a vzešlo z toho nové MUSSO Grand. Je jedničkou ve své kategorii ve velikosti nákladového prostoru. Hodí se jak pro náročnou práci v terénu, tak pro velikou rodinnou dovolenou. Uzavíratelný diferenciál zlepšuje přilnavost v případě kluzkého povrchu či většího náklonu a současně zvyšuje tažnou kapacitu vozidla.

MUSSO Grand je dokonalou volbou bez kompromisů pro ty, pro které je důležité mnohostranné využití, bezpečnost a sportovní, sebejistý vzhled. Je vybaveno výkonným 2,2 litrovým Xdi-220 naftovým motorem. Můžete si vybrat mezi dvěma druhy zadní nápravy. 5-ti prvkovou zadní tuhou nápravou pro jízdní komfort nebo zadní tuhou nápravou s listovými pružinami pro vyšší užitnou hmotnost.Test v pořadu Autosalon

Test v pořadu Autosalón

Test v pořadu Autožurnál

Přepínatelný pohon všech kol včetně redukce
AISIN 6rychlostní automatická převodovka
Uzavíratelný diferenciál
Tovární záruka 5 let nebo 100 000 km + 5 let asistence
2,2 l dieselový motor se 181 HP
Mimořádné místo na zadních sedadlech

Vlastnosti vozu SsangYong MUSSO Grand

...

PŘEPÍNATELNÝ POHON VŠECH KOL VČ. REDUKCE

Přepínatelný pohon všech kol poskytuje řidiči možnost systém vypínat nebo zapínat v závislosti na měnících se podmínkách na silnici nebo v terénu.

...

AISIN 6RYCHLOSTNÍ AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA

Výjimečný rozsah převodů optimalizuje kvalitu řazení rychlostí k různým druhům odlišných podmínek na silnici. Přeřazování rychlostních stupňů probíhá velmi stabilně a hladce. Pocit z plynulé jízdy je tak unikátní. Manuální režim poskytuje rychlou reaktivitu v zájmu ještě dynamičtějšího jízdního výkonu.

...

MASIVNÍ A PŘECE TICHÝ

Čtyřvrstvý „Quad Frame“ podvozek vytvořený podle nové koncepce odfiltruje prostor pro cestující od hluku přicházejícího od povrchu vozovky a motorového prostoru lépe než kdy dříve. V případě nárazu tato konstrukce také snižuje možnost poranění cestujících ve vozidle na minimum.

...

DVA DRUHY ZAVĚŠENÍ ZADNÍ NÁPRAVY

Můžete si vybrat mezi dvěma druhy zadní nápravy. 5-ti prvkovou zadní tuhou nápravou pro jízdní komfort nebo zadní tuhou nápravou s listovými pružinami pro vyšší užitnou hmotnost.