XLV

Přichází Ssangyong XLV!

Svou všestranností a praktičností bude oblíbeným rodinným společníkem. Obrovský zavazadlový prostor a dostatek místa pro posádku usnadní každodenní život. Rodinný SUV, který je výsledkem dlouholeté práce a vývoje. Zbrusu nové motory a vynikající bezpečnost od nejstaršího výrobce automobilů a specialisty na 4x4 v Jižní Koreji.

 

DOSTATEK MÍSTA PRO POSÁDKU, OBROVSKÝ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Zavazadlový prostor XLV je dokonale vhodný i pro umístění vysloveně velkých zavazadel. Už nikoho a nic nemusíte nechat doma kvůli nedostatku místa.

 

SÍLU VYZAŘUJÍCÍ, SEBEVĚDOMÝ VZHLED

Typická, úzká mřížka chladiče s křivkami, vinoucími se pod prvními svítidly, připomíná siluetu plachtícího dravého ptáka s kořistí.

 

PŘEHLEDNÁ PŘÍSTROJOVÁ DESKA S VOLITELNÝMI FUNKCEMI

Sportovní volant se zkrácenou spodní stranou, potažený na dotek příjemnou, jemnou kůží, přístrojová deska s LED podsvícením s nastavitelnými barvami, multimediální navigační jednotka se 7” obrazovkou, to vše slouží Vašemu pohodlí.

 

KRÁLOVSKÝ KOMFORT PRO VŠECH PĚT CESTUJÍCÍCH

Sportovní, ergonomicky projektované, oceněné sedačky Tivoli sledují linii lidského těla a v zájmu maximálního pohodlí se vyrábějí s výplní se dvěma druhy tvrdosti. Sezení v nich není únavné ani na delších cestách, sedačky poskytují tělu vynikající boční oporu.

 

VE SVÉ TŘÍDĚ MÁ JEDEN Z NEJPROSTORNĚJŠÍCH, VYSOCE VARIABILNÍCH PROSTORŮ PRO CESTUJÍCÍ I PRO ZAVAZADLA

Díky nesmírně velkému zavazadlovému prostoru XLV, o objemu 720 litrů, zadním sedadlům, které lze sklopit v poměru 60:40 ale třeba i sklopit do roviny, a bezpočetným menším a větším úložným přihrádkám v zavazadlovém prostoru, nemusíte nic nechávat doma! Díky přípojce 220 V v zavazadlovém prostoru se nemusíte vzdávat ani používání elektrických prostřebičů.

 

ZBRUSU NOVĚ VYVINUTÉ MOTORY A PŘEVODOVKY

Zbrusu nové 1.6 litrové benzínové motory vyrobené z hliníku a rovněž hliníkové 1.6 litrové dieselové motory s přímým vstřikováním paliva a společným tlakovým potrubím, s turbodmychadlem s variabilní geometrií, které Ssangyong vyvinul v Evropě, a které odpovídají nejnovější emisní normě Euro 6, mají úctyhodný točivý moment, a přitom pracují velmi tiše a úsporně. U obou motorů lze volit šestistupňovou manuální nebo šestistupňovou automatickou převodovku Aisin.

 

VÝJIMEČNÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY I V NÁROČNÝCH JÍZDNÍCH PODMÍNKÁCH

Ssangyong vyrábí vozy s pohonem 4x4 již více než 60 let. Znalosti a zkušenosti získané během těchto desetiletí ztělesňuje i zbrusu nový Tivoli crossover. Podvozková platforma a hnací ústrojí XLV jsou navržené tak, aby vozidlo obstálo na silnici i v terénu, odpovídajíc legendární spolehlivosti značky, a aby jeho řízení za všech okolností bylo příjemné a bezpečné.