Tivoli

Investice mnoha set milionů eur, 4 roky vývoje, zbrusu nová modulární podvozková platforma, sportovní a mladistvý design, náročně vypracovaný interiér, zbrusu nové motory a vynikající bezpečnost od nejstaršího výrobce automobilů v Jižní Koreji a specialisty na 4x4.

 

Přitahuje pohledy.

Tivoli, podobně jako krásné, historické italské město, které inspirovalo jeho jméno, vyzařuje intenzivní radost ze života.

 

Design vyzařující sílu a sebevědomý vzhled.

Typická, úzká mřížka chladiče s křivkami, vinoucími se pod prvními svítidly, připomíná siluetu plachtícího dravého ptáka s kořistí.

 

Královský komfort pro všech pět cestujících.

Sportovní, ergonomicky projektované, oceněné sedačky Tivoli sledují linii lidského těla a v zájmu maximálního pohodlí se vyrábějí s výplní se dvěma druhy tvrdosti. Sezení v nich není únavné ani na delších cestách, sedačky poskytují tělu vynikající boční oporu.

 

Úplně nově vyvinuté motory a převodovky.

Zbrusu nové 1.6 litrové benzínové motory, vyrobené z hliníku, a rovněž hliníkové 1.6 litrové dieselové motory s přímým vstřikováním paliva a společným tlakovým potrubím, s turbodmychadlem s variabilní geometrií, které Ssangyong vyvinul v Evropě a které odpovídají nejnovější emisní normě Euro 6, mají úctyhodný točivý moment, a přitom pracují velmi tiše a úsporně. U obou motorů lze volit šestistupňovou manuální nebo šestistupňovou automatickou převodovku Aisin.

 

AWD pohon všech kol

Aktivní AWD pohon všech kol s plně automatickým ovládáním elektromagnetickou spojkou za běžných jízdních podmínek pohání na 100 % přední kola pro nižší spotřebu paliva. Když se jízdní podmínky zhorší a systém zaznamená proklouznutí některého kola, elektronická řídící jednotka během zlomku sekundy nasměruje požadovaný točivý moment na zadní kola.

 

Bezpečnost bez kompromisů.

Pro Vaše bezpečí a bezpečí Vaší rodiny je karoserie Tivoli projektována tak, aby byla mimořádně silná a masivní. Karoserie je vyrobena z oceli, která je o 71,4 % nákladnější, ale v porovnání s tradiční ocelí má mnohem větší pevnost v tahu (40 % je vyrobeno z ultra pevné bórové oceli). Prvky karoserie, které jsou nejvíc vystaveny síle případného nárazu, jsou vyrobeny speciální technologií ztrojnásobující odolnost oceli. O pasivní bezpečnost se mimo jiné stará i 7 airbagů, což je v této třídě výjimečné.

 

Výjimečný zážitek z jízdy i v náročných jízdních podmínkách.

Ssangyong vyrábí vozidla s pohonem 4x4 již více než 60 let. Znalosti a zkušenosti získané během těchto desetiletí ztělesňuje i zbrusu nový Tivoli crossover. Podvozková platforma a hnací ústrojí Tivoli jsou navržené tak, aby vozidlo obstálo na silnici i v terénu, odpovídajíc legendární spolehlivosti značky, a aby jeho řízení za všech okolností bylo příjemné a bezpečné.