Nový Rexton G4

GRANDIÓZNÍ. PŮSOBIVÝ

Jsme hrdí na naše dědictví

Prémiové terénní vozidlo Rexton bylo zcela modernizované a jeho už čtvrtou generaci, verzi pod názvem Rexton G4, představila společnost Ssangyong v létě roku 2017. První generace modelu Rexton v roku 2001, jako vlajková loď značky, vytvořila novou kategorii v korejské automobilové výrobě. Od té doby si udržuje vedoucí pozici mezi korejskými prémiovými terénními vozidly. Rexton G4 je pravý SUV, vlastnit ho je nepochybně výhra.

NOVÝ REXTON G4. JE MNOHEM VÍC, NEŽ SI MYSLÍTE

Nabízí více než kdy jindy

Nový Rexton je bezpečnější, prostornější a působivější než kdykoliv předtím. Model G4 otevírá zcela novou kapitolu v historii SUV aut. Působivý design, zvláštní složení budoucích technologických řešení, které neznají kompromis. Ať už jde o pětimístné nebo sedmimístné provedení, můžete si být jisti, že i nejdelší cesta bude bezpečná, pohodlná a příjemná.

VYNIKAJÍCÍ TERÉNNÍ SCHOPNOSTI, KOMFORT JÍZDY V LUXUSNÍM VOZU

V novém těle nový duch

Nejnovější verze modelu Rexton je vybavena 2,2 litrovým vznětovým motorem vlastní provenience, s přímým vstřikováním e-XDI LET (Low-End Torque), který je výkonnější, silnější, má vyšší kroutící moment než předtím, přičemž plní nejpřísnější a nejnovější emisní normy Euro 6. Při výkonu 181 HP v závislosti od převodovky dává vysoký kroutící moment (MT 400 Nm – AT 420 Nm) v oblasti nejvíc využívaných otáček, 1400-2800 ot/min. Tím poskytuje mimořádné dynamické vlastnosti a přijatelnou spotřebu paliva. Nový Rexton G4 má ve své kategorii vynikající kapacitu vlečení přívěsu až 3t (AT). Podvozek Rextonu díky technologickým řešením, používaným především u luxusních sedanů, poskytuje vynikající jízdní vlastnosti a komfort cestování. Nicméně díky možnosti zapnutí pohonu všech kol obstojí i v nejtvrdším terénu.

rexton

Přepínatelný pohon 4WD

Díky přepínatelnému pohonu všech kol 4WD, jehož projektantem je firma Borg Warner, Rexton G4 obstojí i v nejtěžším terénu. Otočný přepínač na středové konzole umožňuje řidiči vybrat si ze tří režimů jízdy.

Na přání 7 stupňová automatická převodovka E-tronic:

Sedmirychlostní převodovka E-Tronic vyvinutá společností Mercedes-Benz nastavuje optimální převodové stupně (jakoby četla myšlenky řidiče) v souladu s aktuálním stylem jízdy řidiče a díky tomu zajišťuje vynikající zážitek z jízdy a nízkou spotřebu paliva.

Motor:

rexton

REXTON G4: Podvozek také vyniká

Přední náprava s dvojitými příčnými rameny.

Přední náprava s dvojitými příčnými rameny, stabilizátor, spirálové pružiny a plynové tlumiče zajišťují optimální držení na silnici; přilnavost a komfort cestování bez otřesů. Pro automatické převodovky dodáváme 10 prvkové nezávislé zavěšení zadních kol multi-link.

ASISTENČNÍ SYSTÉM: ULTRAMODERNÍ INNOVACE

Rozvinutá technologická řešení

Automatický systém nouzového brzdění (AEBS)

Systém pro upozornění na změnu jízdního pruhu (LDWS)

Assistent změny jízdního pruhu (LCA)

Varování před čelní srážkou (FCW)

Asistent dálkových světel (HBA) A

sistenční systém pro rozpoznávání dopravních značek (TSR)

Asistenční systém pro sledování slepého úhlu (BSD)

Asistenční systém pro monitorování provozu za vozidlem (RCTA)  

ÚPLNĚ INOVOVANÝ, MODERNÍ EXTERIÉR

Nový Rexton G4 je elegantním představitelem klasických SUV hodnot. Díky svým impozantním rozměrům každý detail vyzařuje klid, bezpečnost a preciznost. Robustní a markantní, zároveň však sportovně elegantní. Výrazně prodloužená kapota, dynamická linie střechy a siluety, výrazné a originální světlomety, rámující masku chladiče. Díky těmto prvkům působí SUV impozantním dojmem.

PROMYŠLENÝ LUXUS

Kvalita a komfort vyšší kategorie, odolné elegantní barvy s prémiovými materiály odhalují začátek nové éry. Dotykový displej s úhlopříčkou 9,2" dostupný od úrovně výbavy „Premium”, elegantní čalounění z prošívané kůže Nappa, světelné pásy probíhající na dveřích a palubní desce, ergonomicky tvarované přední sedadla s funkcí vytápění a větrání se starají o to, aby relaxační komfort se stal každodenní realitou. Aby každá cesta byla jediněčným a fantastickým zážitkem.

 Volitelná barva interiéru:

- Béžová tkanina nebo kůže, béžové obložení střechy

- Černá tkanina nebo kůže, béžové obložení střechy

- Hnědá kůže, černé obložení střechy

cwseat  brseat

VELIKÝ, VARIABILNÍ INTERIÉR

Interiér Rextonu G4 nabízí královské pohodlí až pro 7 cestujících. Vyhřívaná první a druhá řada sedadel, černé, béžové nebo hnědé (v případě vybavení třídy Premium) kožené čalounění prémiové kategorie s prošívaným vzorem, sedadlo řidiče, které se při nastupování a vystupování automaticky posune dozadu, elektronicky nastavitelné do 8 směrů, a sedadla pro cestující, nastavitelné do 4 směrů, to vše slouží maximálnímu pohodlí. Sedadlo s pamětí dokáže uložit tři různá nastavení, což platí i pro polohu vnějších zpětných zrcátek.