Zpět
k dealerovi

Zpět k dealerovi

PŘITAŽLIVÝ STYL

Nové KORANDO pro život ve městě i mimo něj.

Akční model STYLE+ Objevuj NOVÉ KORANDO

Objev nové Korando

Toto atraktivní, stylové SUV vytváří jedinečnou rovnováhu mezi praktičností a pohodlím. Díky svému robustnímu vzhledu a LED technologii osvětlení vyzařuje z nového SUV KORANDO autorita z každého úhlu. Jde si sebevědomě svou vlastní cestou a je tak výstižným představitelem moderních hodnot a chytrých řešení. Přístrojová deska a středový panel jsou vybaveny nejmodernější zobrazovací a navigační technologií nabízející plnou konektivitu s chytrými telefony pro maximalizaci Vašeho pohodlí.

Nový SsangYong KORANDO získal v prestižním testu bezpečnosti Euro NCAP ocenění 5/5 hvězd. Řadí se tak mezi nejbezpečnější vozy na světě. Pod ochrannou rukou nejnovějších bezpečnostních technologií DEEP CONTROL se budete cítit v novém KORANDO sebejistější a maximálně v bezpečí.

2WD nebo 4WD
Automatická nebo manuální převodovka
1.5 benzínový motor 163k
5* v testu bezpečnosti Euro NCAP
Záruka 5 let nebo 100 000 km
5 let asistenční služby

Představení SsangYong Korando

Test čtyřkolky v terénu - SsangYong Korando bojuje v Hummer centru!

Test v pořadu Autosalon

Test v pořadu Autosalon

Test v pořadu Autosalon

Test v pořadu Motoring

Test v pořadu Autosalón

Test v pořadu Motoring

Slovenský test

Test v pořadu Autosalón

Vlastnosti vozu SsangYong Korando

...

UNIKÁTNÍ INTERIÉR

Prostorná kabina zbrusu nového SUV KORANDO je vyrobena z prvotřídních materiálů, které vás spolehlivě oddělí od ruchu okolního světa. K unikátnosti vnitřního prostředí vozu přispívají nejen pohodlná a skvěle navržená ventilovaná sedadla, ale také ambientní osvětlení vnitřního prostoru modifikovatelné ve 34 různých barvách.

...

MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST

SsangYong KORANDO je moderní, a především velmi bezpečný vůz. Tento model se může pochlubit 5* hodnocením po absolvování bezpečnostních testů organizace Euro NCAP. Systém pokročilých bezpečnostních technologií DEEP CONTROL se nebývale přibližuje k cíli dokonalé bezpečnosti.

...

ŠPIČKOVÝ VÝKON

Benzínový turbo motor 1,5 GDI (163k) se zvýšeným točivým momentem dostupným již od nízkých otáček zajišťuje vynikající akceleraci při rozjezdu či předjíždění a je tak perfektní variantou pro milovníky vzrušující jízdy. Sešlápněte plyn a nechte se překvapit jízdní dynamikou nového KORANDO.

...

MIMOŘÁDNÝ OBJEM ZAVAZADELNÍKU

Nové KORANDO se může pochlubit na svou třídu mimořádně objemným zavazadlovým prostorem. Dovnitř se tak vejde téměř vše, co budete potřebovat. Ať již jde o použití na běžnou denní rutinu nebo se balíte na víkendový výlet v přírodě, zavazadelník zbrusu nového KORANDO se díky svým velkorysým 551 litrům zavazadlového prostoru přizpůsobí potřebám daného okamžiku.